Кошик
12 відгуків
Дніпроул.Рабочая 83
+380973452092
+380981164074

svitlotak.com.ua

  • 1
  • 2
  • 3

svitlotak.com.ua

Купити

 

 

Купити

 

 

Svitlotak

З чого має починатися вибір якісного електро-товару? Саме з правильного вибору інтернет-магазину! Інтернет-магазин "Svitlotak" допоможе вам з вирішенням ваших проблем і надасть вам якісну електро продукцію.

 

Про магазин:

Інтернет-магазин "Svitlotak" заснований в 2018 році і за такий маленький проміжок часу ми стрімко зростали, отримували безцінний досвід тим самим відкривали нові можливості. Основна наша діяльність спрямована на продаж електротоварів оптом і в роздріб. Ми допомагаємо об'єднати економію, екологію, сучасні технології і дизайн в світлових рішеннях.
 
Наш глибокий асортимент спритно втілить ваші ідеї в реальність, тим самим прикрасивши ваш будинок або офіс в затишне місце для роботи або відпочинку. На даний момент завдяки нашій злагодженої роботи ви у нас можете придбати электротовар кращих виробників на ринку. У список наших постачальників входять такі бренди як: FERON, LIVOLO, VESTUM. Якщо вам важко визначитися з вибором або ви не знаєте який товар краще за якістю, наші менеджери допоможуть вам зорієнтуватися і підібрати для вас найкращий электротовар з наявного асортименту.
 

Наші спеціалісти порадять вам дійсно потрібний электротовар. Кожен клієнт може вибрати підходящий для себе світильник, сенсорний вимикач і багато інші електротовари в даній області, завдяки нинішнім дизайнерським рішенням і крутим технологій. Ми працюємо так, щоб клієнт залишився задоволений отриманим результатом і якістю обслуговування.

 

Є питання? Телефонуйте, пишіть - ми з задоволенням відповімо на них!